ПРО МЕНЕ image
Привіт, я Андрій Лиманський

Я допоможу захистити ваш бізнес та активи, сплачувати менше податків, а також відкрити компанію та вести бізнес за кордоном.

Я консультую в таких галузях, як корпоративне, податкове та договірне право. Більшість моїх проєктів повʼязані зі застосуванням законодавства Великобританії, США, Польщі та України. Також під час консультування я застосовую набуті досвід та знання у сфері фінансів та бухгалтерського обліку, інвестицій, управління проєктами, тощо.

За моїми плечима більш ніж 15 років консультування українських та іноземних компаній. Мій досвід включає розроблення структур, що зменшують податкове навантаження на бізнес, втілення таких структур, відкриття та супровід іноземних компаній, консультування з придбання та продажу бізнесу, підтримка інвестиційної діяльності.

Крім того, я теж власник бізнесу. Починаючи з 2015 року я створив декілька бізнесів, один з них успішно продав. Цей досвід допомагає мені дивитися на проблеми, які потрібно вирішити, не лише очима консультанта, а й очима власника бізнесу.

Я прихильник простих та ефективних рішень. Я вважаю своєю роботою знаходити найкращі ідеї для бізнесу та реалізовувати їх у спосіб, який буде простим й ефективним. Я завжди радий поділитися своїми відкриттями з власниками бізнесу.

До речей, які прямо не повʼязані з моєю експертизою, але захоплюють мене нележить вивчення іноземних мов. Я розумію та говорю англійською, польською, французькою та німецькою мовою. Крім того, зараз я вивчаю китайську.